Новини здоров’я. 18 грудня. Нещодавно було доведено, що снодійне негативно позначається на здоров’ї людини.

безсоння
До снодійного виробляється сильне звикання

Лікарі попереджають, що снодійне збільшує ризик виникнення хвороби Альцгеймера.

Найчастіше, лікарі призначають снодійні препарати групи «З» залеплон, зопіклон, а також транквілізатори, призначувані при безсонні. Найпопулярнішими препаратами є валіум і темазепам.

Дія цих препаратів грунтується на придушенні активності центральної нервової системи, що дає можливість відчути розслабленість, спокій і тягу до сну.

Терапевти відзначають, що до снодійного виробляється сильне звикання. Але, це не єдиний негативний вплив препаратів. Застосування снодійного нерідко пов’язують з виникненням онкологічних захворювань, а також з передчасною смертю.

Недавнє дослідження показало, що люди, що зловживають снодійними препаратами, удвічі збільшують ризик виникнення хвороби Альцгеймера.

До речі, дослідження показує, що снодійне допомагає заснути всього на 15 хвилин швидше, а ось сон збільшується тільки на 37 хвилин. А інше дослідження показало ще менший час – люди засинають через 12 хвилин, а сон довший всього на 11 хвилин.

Порушення сну пов’язані, насамперед, з емоційним станом людини, її збудженістю, стресом. Психологи рекомендують пройти процедуру одитинг або процесинг, щоб навчитися справлятися зі своїми емоціями і швидко заспокоюватися у важких ситуаціях.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.