Новини політики. 12 грудня. Олександр та Андрій Табалови, обрані народними депутатами від об’єднаної опозиції “Батьківщина”, мають скласти мандати за порушення присяги.

Табалови не увійшли до складу фракції “Батьківщина”

Відповідне рішення прийняла фракція “Батьківщини”, повідомляє прес-служба партії “Батьківщина”.

Табалови не увійшли до складу фракції “Батьківщина” через порушення присяги кандидата у народні депутати, підписаної ними 5 серпня цього року (фотокопії документів додаються)”, – вказано в повідомленні.

В партії нагадали, що згідно з присягою, кожен кандидат у народні депутати від “Батьківщини” “перед Господом Богом та народом України публічно присягнув дотримуватися перелічених зобов’язань”.

“Зокрема, в тексті йшлося про те, що в разі принципової зміни політичної позиції врозріз із позицією “Батьківщини” обраний депутат “вважає справою честі та зобов’язується скласти повноваження народного депутата України”, – уточнюється в повідомленні.

На підставі невходження Табалових до складу фракції “Батьківщина” та на підставі підписаної ними присяги фракція одноголосно ухвалила рішення вимагати від них скласти мандати народних депутатів.

За матеріалами Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.