Новини економіки. 20 грудня. У зв’язку з втратою ліквідності, невідповідністю діяльності вимогам банківського законодавства України і з метою захисту інтересів вкладників та інших кредиторів ПАТ Банк Таврика, 20 грудня 2012 правлінням НБУ прийнято рішення про віднесення цього банку до категорії неплатоспроможних.

НБУ причислив банк до категорії неплатоспроможних
НБУ причислив банк до категорії неплатоспроможних

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

«Наслідком прийняття цього рішення стало призначення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб тимчасової адміністрації, що також зроблено з метою вжиття заходів, спрямованих на врегулювання діяльності банку», – йдеться в повідомленні.

У відповідності зі статтями 26, 36 Закону України Про систему гарантування вкладів фізичних осіб, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, починаючи з моменту введення тимчасової адміністрації в ПАТ Банк Таврика починає відшкодування коштів за вкладами вкладників за договорами, термін яких закінчився, і за договорами банківського рахунку вкладників та відсотків по них, в обсягах, нарахованих на день прийняття рішення НБУ про причислення банку до категорії неплатоспроможних, але не більше 200 тисяч гривень – граничного розміру відшкодування коштів за вкладами.

Нагадаємо, що 23 листопада 2012 Нацбанк заборонив банку Таврика брати депозити фізосіб до 24 грудня, а також ввів у відношенні даної фінустанови ряд інших обмежувальних заходів.

Раніше повідомлялося, що 7 грудня власники проблемного банку вирішили збільшити статутний капітал на 100 млн грн – до 450 млн гривень.

За матеріалами Golos.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.