Новини України. 25 грудня. Про це заявив Прем’єр-міністр 25 грудня у час церемонії нагородження лауреатів державних премій у сфері науки і техніки.

Микола Азаров
Микола Азаров нагороджує лауреатів державних премій у сфері науки і техніки

«Здатність вчених та інженерів України генерувати наукові результати світового рівня – не просто привід для гордості, а й хороша основа економічного суверенітету нашої країни. По ряду напрямків Україна задає тон у світовому науковому співтоваристві », – наголосив Микола Азаров.

Глава Уряду вручив премії за наукові і технічні досягнення 184 фахівцям.

У своєму зверненні до лауреатів Прем’єр звернув особливу увагу на результати вчених-медиків, які впровадили в практику методи допоміжної репродуктивної технології лікування безпліддя. «Кращою оцінкою проведеної роботи стало народження 8,5 тис. здорових людей», – повідомив Микола Азаров.

Крім того, Глава Уряду позитивно відзначив роботу держпідприємства заводу «Електроважмаш», завдяки якому був створений новий тип турбогенераторів для теплових електростанцій: «Нам потрібно модернізувати практично всю теплоенергетику. Упевнений, це буде зроблено на основі вітчизняних розробок».

Прем’єр-міністр також запевнив, що підтримка наукових досліджень, наукових колективів та шкіл є пріоритетом для держави.

«Перед Україною стоїть ряд безпрецедентних по складності поетапних завдань. У найближчі роки нам належить перейти від переважно сировинної спеціалізації національної економіки до сучасної високотехнологічної моделі знань», – підсумував Микола Азаров.

Джерело www.azarov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.