Новини політики. 11 грудня. Загроза вступу України до Митного союзу стає усе більш реальною.

митний союз
Повзуча інтеграція до Митного союзу стає реальністю, – Геращенко

Таку думку в ефірі 5 каналу висловила депутат від УДАРу Ірина Геращенко.

Також на її думку, найбільшим ретроградом у питанні інтеграції України в Європу є саме Микола Азаров.

“Він є таким європесимістом, євроненависником. Він є апологетом Митного союзу. Очевидно, що для Москви він є бажаною кандидатурою не тільки за свою жахливу українську мову, а тому, що він з радістю здасть все українське, бо для нього це не цінність”, – зауважила нардеп.

“Сьогодні серед експертів дискутується думка, що ніколи Янукович не дозволить тут панувати російському олігархату, бо йому потрібно захищати свій олігархат, – додала вона. – Що це просто шантаж Євросоюзу. Я б не ставилась до цього так легковажно. Очевидно, що Янукович сьогодні опинився перед такою кризою, коли очевидне небажання випускати політичних в’язнів, коли він не хоче виконувати жодної не вимоги ЄС, а зобов’язання перед європейським світом, що така повзуча інтеграція до Митного союзу стає реальністю”.

Геращенко також наголосила, що опозиція має об’єднатися навколо стратегічної мети України — приєднання до ЄС.

На її думку, ще однією перешкодою на цьому шляху є питання підкупу і тиску на опозицію.

“Питання перекупу нардепів владою полягає не лише у самовисуванцях. Це також питання нашого європейського вибору. Пану Капліну (нардепу від УДАР — gazeta.ua) пропонували 5 мільйонів доларів. Ми від усієї опозиції маємо заявити, що наш колега, який ніколи не стане членом більшості Олесь Доній так само каже, що йому в аеропорту щось хотіли підкинути. Немає жодної людини в опозиції, на яку тим чи іншим чином не тиснули б. Це так само стає нашим кордоном на шляху до євроінтеграції“, – зауважила Геращенко.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.