Новини технологій. 4 грудня. Компанія Apple запустила iTunes Store в Україні.

iTunes Store доступний в 119 країнах світу

Це стало несподіванкою для ринку, оскільки його запуск анонсувався тільки для Росії, повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

Як повідомляє компанія, iTunes Store відкрито у Росії, Туреччині, Індії, Південній Африці та ще 52 країнах. Клієнти можуть вибрати з більш ніж 20 мільйонів пісень, доступних для придбання та завантаження в магазині iTunes.

Можна вибирати фільми для оренди або покупки, багато з яких доступні в HD-якості, від великих студій, включаючи 20th Century Fox, Sony Pictures Home Entertainment, Walt Disney Studios і Warner Bros. Pictures.

Зараз iTunes Store доступний в 119 країнах світу. Хмарний iTunes дозволяє завантажити раніше куплену музику на всі iOS пристрої користувача. Користувачі також мають доступ до більш ніж 700 тис. додатків, доступних в 155 країнах.

Нагадаємо, 23 жовтня компанія Apple провела презентацію, на якій показала нову версію iTunes 11. Оновлена версія iTunes отримала значно змінений інтерфейс, поглиблену інтеграцію з iCloud, новий режим міні-плеєра, де виведено більше елементів управління, які дозволять зовсім відмовитися для простого прослуховування музики від великої версії iTunes.

Попереднє оновлення iTunes компанія показала 12 вересня, коли презентувала iPhone 5.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.