Новини світу. 7 грудня. Колишні вчені та адміністратори NASA повідомили про заснування компанії Golden Spike, яка займатиметься організацією приватних польотів на Місяць.

місяць
Клієнтів супроводжуватимуть колишні космонавти і льотчики

Очолив компанію колишній керівник одного з підрозділів NASA Алан Стерн.

Він повідомив, що квиток на Місяць і назад обійдеться в 1,5 млрд доларів, при цьому компанія вже “отримала кілька цікавих пропозицій”. Цільова аудиторія – багаті бізнесмени переважно з країн Азії, Африки, а також Південної Кореї і Японії.

Golden Spike планує закуповувати і використовувати готове обладнання, а в якості інструктора клієнтів будуть супроводжувати колишні космонавти і льотчики. Прибуток компанія планує отримувати не тільки від самих польотів, але і від реклами.

“Golden Spike розраховує відправити перших туристів на Місяць до 2020р., а до 2030р. здійснити 10-15 подібних польотів”, – поділився планами Стерн.

Однак ці плани скептично оцінюються багатьма експертами. Колишній співробітник NASA, професор Університету ім.Джорджа Вашингтона Скотт Пейс зазначив, що “даний захід піддається реалізації з технічної точки зору, але непід’ємний з фінансової”. “Одні тільки пробні запуски коштують неймовірно дорого”, – заявив він.

Стерн на прес-конференції повідомив, що для організації першого польоту Golden Spike потрібно 7 млрд дол.

Останній політ на Місяць за участю людини відбувся 11 грудня 1972р. в рамках програми “Аполлон”.

За матеріалами РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.