Новини культури. 18 грудня. Більшість країн пояснюють відмову економічними труднощами, Туреччина – протестом проти “несправедливого” підрахунку голосів.

Деякі країни в складний економічний період вирішили заощадити
Деякі країни в складний економічний період вирішили заощадити

Туреччина, Боснія і Герцоговина, Чехія, Польща, Португалія, Ліхтенштейн, Люксембург і Словаччина відмовилися брати участь у пісенному конкурсі Євробачення-2013 через фінансові проблеми, повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

Всі, крім Туреччини, пояснили відмову економічними труднощами. За даними деяких ЗМІ, від участі в конкурсі відмовилися також Греція і Кіпр, що страждають від кризи більше за інші країни Європи. За іншими даними, участь цих країн ще знаходиться під питанням.

Анкара бойкотом пісенного конкурсу висловлює протест проти несправедливих, на її думку, правил голосування. Як повідомила державна телекомпанія Туреччини TRT, країна незадоволена зменшенням впливу телеглядачів в комбінованому голосуванні з членами журі та прямим попаданням у фінал країн-засновників і головних спонсорів Євробачення – Німеччини, Франції, Великобританії, Іспанії, Італії.

Решта країн в складний економічний період вирішили заощадити. Як відомо, внесок для кожної країни-учасниці Євробачення становить близько 100 тис. фунтів стерлінгів. Більш того, в умовах фінансової нестабільності багато країн стали боятися перемоги своїх представників, оскільки в цьому випадку доведеться розщедритися на проведення наступного конкурсу.

Нагадаємо, конкурс Євробачення в 2013 році пройде у шведському Мальме. Переможець національного відбору вже визначився в Швейцарії. Країна відправить на конкурс християнський колектив “Армія порятунку” з піснею “You and Me”.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.