Новини України. 16 листопада. “Караванського стрільця” поховають в суботу у Києві.

Ховатимуть небіжчика, найімовірніше, завтра у столиці

Вчора вдова Ярослава Мазурка Людмила у столичному морзі на Оранжерейній оформила всі необхідні документи.

Ховатимуть небіжчика, найімовірніше, завтра у столиці. Зі слів мами Ярослава Мазурка, в ніч проти суботи до Києва орендованим мікроавтобусом із Кам’янки-Бузької виїдуть родичі покійного. Чи буде прощання на подвір’ї будинку, де живе родина Мазурка, як хоче цього мама, чи тіло із моргу відразу повезуть на цвинтар, поки що незрозуміло.

Мати Мазурка хотіла сина поховати поруч із чоловіком на Львівщині, але невістка наполягла на Києві. Міліція тим часом заявляє про цілковиту доведеність експертизами ДНК причетності Ярослава Мазурка до потрійного убивства у столичному “Каравані”. Але справу поки що не закриватимуть.

“Він стріляв, на його взутті знайдено кров ДНК одного з потерпілих, це теж доведено. Крім того, нами перевіряється можливість скоєння ним ще нерозкритих злочинів, які скоєні за схожою схемою”, – повідомив керівник слідчого відділу МВС Василь Фаринник.

Як відомо, тіло чоловіка з паспортом на ім’я Ярослава Мазурка знайшли 7 листопада в лісосмузі на околиці столиці. За версією слідства, він вкоротив собі віку пострілом у скроню.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.