Новини технологій. 6 листопада. За перші три дні після старту продажів Apple вдалося продати 3 млн 7,9-дюймових iPad Mini і 9,7-дюймових iPad четвертого покоління.

черга- apple - китай
Попит був настільки сильним, що Аpple розпродала всю першу партію iPad mini

За оцінками аналітиків, з трьох мільйонів проданих планшетів 2,3 млн довелося на iPad Mini.

Раніше прогнозувалося, що Apple вдасться продати від 1 до 1,5 млн маленьких планшетів за перші вихідні, повідомляє Reuters.

Хоча черги за iPad Mini, продажі якого 2 листопада були запущені в 34 країнах, були меншими, ніж звичайні черги за повнорозмірним планшетом Apple, попит був настільки сильним, що компанія «практично розпродала» всю першу партію iPad Мini, говориться в повідомленні Apple.

За прогнозами аналітиків, Apple вдасться продати близько 25 млн планшетів, з них 5 млн – iPad Mini. При цьому маленький планшет від’їсть частину продажів свого старшого 9,7-дюймового брата.

Планшети iPad показали сильні продажі незважаючи на свою високу вартість по відношенню до конкурентів. Ціни на iPad четвертого покоління починаються від $ 499, а на iPad Mini – від $ 329. Apple пояснила високу вартість маленького iPad його якістю.

Акції Apple в понеділок закрилися на рівні $ 584,62 за штуку – на 17% нижче, ніж у вересні. Акції компанії обвалилися нижче $ 600 після того, як вона оголосила про великі перестановки в топ-менеджменті.

За матеріалами Руформатор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.