Новини світу. 8 листопада. Відео. На каналі Youtube з’явився відеоролик, на якому відображена зникла в Сирії українська журналістка Анхар Кочнєва.

Анхар Кочнєва просить виконати вимоги

Канал належить сирійським збройним опозиціонерам, повідомляє Сегодня.

На відеозаписі довжиною 15 секунд Кочнєва говорить по-арабськи: “Мене звуть Анхар. Я була викрадена неподалік від Хомса. Я прошу українське, російське посольства і сирійську владу виконати те, що вимагають мої викрадачі».

Деталі про вимоги викрадачів невідомі.

Останній запис в її блозі в “Живому журналі” датована 8 жовтня: “Кілька днів не шукайте. Їду». Пізніше з’явилася інформація про те, що вона зникла недалеко від сирійського міста Хомс.

15 жовтня прес-секретар МЗС України Олександр Дікусаров повідомив, що в Сирії бойовики викрали українку, яка поїхала в цю країну в якості перекладача для знімальної групи одного з російських телеканалів.

“За даними, які ми отримали від міграційної служби в Сирії, жінка 1972 року народження є громадянкою України. Вона перетнула сирійський кордон 22 вересня цього року через міжнародний аеропорт Дамаска на запрошення однієї з громадських організацій”, – розповів він.

“За інформацією, яку ми отримали від знімальної групи одного з російських телеканалів, з яким громадянка України останнім часом працювала в якості перекладача, протягом 12-13 жовтня вона виходила з ними на зв’язок. В телефонному режимі громадянка України підтвердила факт свого викрадення 9 жовтня і насильницького утримування бойовиками основного сирійського опозиційного воєнізованого угруповання Вільної сирійської армії“, – повідомив Дікусаров.

15 жовтня президент України Віктор Янукович доручив МЗС країни та іншим відповідним органам держвлади вжити заходів для звільнення Кочнєвої.

ВІДЕО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.