Новини політики. 13 листопада. Директор Київського центру політичних досліджень і конфліктології Михайло Погребинський вважає, що Партія регіонів претендуватиме на посаду спікера.

Хто займе місце спікера?

“Було б дивно, якби Партія регіонів не отримала б першу посаду (у парламенті – ред.). Я б навіть сказав, не Партія регіонів, а “донецькі””, – заявив Погребинський в ході “круглого столу” “Куди рухається Україна після нещодавніх парламентських виборів?” у вівторок в Києві.

“Януковичу потрібна 100% своя людина на цій посаді”, – додав Погребинський.

Експерт припустив, що теоретично посаду голови Верховної Ради України міг би зайняти міністр юстиції Олександр Лавринович. Однак при цьому Погребинський наголосив, що Лавринович “не є донецьким”.

“Природно, щоб там був донецький“, – зазначив політолог.

Він також припустив, що в президії українського парламенту буде представник Комуністичної партії України, “припустимо, Адам Мартинюк“, і хтось “незалежний”.
За словами Погребинського, якщо міністр економічного розвитку і торгівлі Петро Порошенко погодиться не на перше місце в парламенті, то цілком можливо, що представником “незалежних” в президії стане саме він.

Політолог також нагадав, що згідно з Конституцією України у Верховній Раді не обов’язково створювати коаліцію. На його думку, Партія регіонів і без комуністів зможе отримати 226 голосів.

Погребинський також вважає, що “певні речі Партія регіонів буде проводити за допомогою комуністів, а деякі – за допомогою представників опозиційних партій, обраних до нового складу Верховної Ради”.

За матеріалами Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.