Новини економіки. 17 листопада. Президент Віктор Янукович доручив уряду переглянути розміри студентських стипендій.

Кабмін перегляне розміри академічних стипендій

Віктор Янукович доручив Кабміну вжити ряд заходів для вирішення актуальних питань студентської молоді та ролі студентів у розвитку демократичного громадянського суспільства.

Згідно з дорученням, прем’єр Микола Азаров зокрема повинен забезпечити залучення представників студентства до розробки пропозицій щодо формування і реалізації державної молодіжної політики.

Мова йде, в тому числі, про обговорення та доопрацювання проекту нової редакції закону “Про вищу освіту”, розгляді питань про введення нових організаційних і фінансово-кредитних механізмів забезпечення молоді житлом.

Уряд також має забезпечити доопрацювання за участю молодіжних (в тому числі студентських) громадських організацій та органів студентського самоврядування та внесення в установленому порядку проекту Стратегії розвитку державної молодіжної політики на період до 2020 року.

Крім того, Кабінет міністрів з урахуванням сучасних потреб повинен переглянути розміри академічних стипендій і встановити обґрунтовану різницю між звичайною академічною стипендією та її підвищеним розміром.

Згідно з дорученням, уряд і Київська міська держадміністрація також повинні прискорити вирішення питання про надання в Києві приміщення для розміщення Будинку молоді України та створення на його базі міжнародного молодіжного центру.

У документі йдеться також про необхідність розробки за участю Всеукраїнської молодіжної ГО “Студентська республіка” та інших молодіжних організацій питання створення в Криму міжнародного студентського центру як закладу оздоровлення та відпочинку молоді, розвитку міжнародного діалогу студентства.

За матеріалами Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.