Новини політики. 11 листопада. Україна та Польща спільними зусиллями зможуть досягти суттєвого поступу у зближенні України з ЄС.

Янукович вбачає у Польщі послідовного прихильника євроінтеграції України

Таке переконання висловив президент Віктор Янукович у своєму привітанні президенту Польщі Броніславу Коморовському з нагоди національного свята країни – Дня незалежності, яке розміщено на сайті президента.

“Ми високо цінуємо активний розвиток українсько-польського стратегічного партнерства, яке без перебільшення може слугувати прикладом успішної взаємодії між двома спорідненими європейськими народами”, – зазначив він.

“Вбачаємо у Республіці Польща незмінного друга та послідовного прихильника європейської інтеграції України. Переконаний, що спільними зусиллями ми зможемо досягти суттєвого поступу у зближенні України з ЄС”, – йдеться у привітанні Януковича.

Як повідомлялося, 4 та 6 листопада відбулися дві телефонні розмови Коморовського та Януковича, під час яких президент Польщі “висловив занепокоєння з приводу затягування оголошення результатів виборів, а також з приводу численних сигналів про серйозні порушення під час підрахунку голосів в одномандатних виборчих округах”.

Пізніше Коморовський розповів, що переконував Януковича повторити вибори в тих округах, де були виявлені порушення.

За матеріалами Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.