Новини здоров’я. 28 листопада. Затримки дихання уві сні і хропіння можуть бути небезпечні для життя дорослих людей і можуть призвести до порушень у розвитку дітей, якщо не почати своєчасне лікування.

хропіння-ліжко-подружжя
Якщо ви починаєте задихатися уві сні, то тут вже треба занепокоїтися

Однак цих недуг можна позбутися, якщо скинути зайву вагу.

За словами лікарів, синдром обструктивного апное сну (СОАС) – це досить важке захворювання, яке може привести до летального результату. Хропіння, насправді, не небезпечний і його лікувати, в принципі, не обов’язково. Якщо вам кажуть, що ви хропете, то це скоріше проблема того, хто не може через вас заснути. А от якщо вам кажуть, що ви починаєте задихатися, коли спите, то тут вже треба занепокоїтися і звернутися до лікаря.

За словами фахівців, на появу хропіння вплив роблять кілька причин: будова нижньої щелепи, будова кореня язика, а також надмірна вага. Лікарі запевняють, що ймовірність того, що хропіння зникне, збільшиться вдвічі, якщо схуднути на 5-7% від загальної маси.

Оскільки причин виникнення хропіння кілька, то фахівці застерігають від необдуманого рішення зробити операцію на м’якому піднебінні, яка заявляє, що відразу усуне хропіння, а й до того ж без попередньої діагностики організму.

Для лікування СОАС і хропіння потрібно звернутися до терапевта, або сомнолога чи отоларинголога. Після повного обстеження організму, вони вирішать, яке необхідне лікування.

За словами лікарів, хропіння – це проблема не тільки дорослих людей.

Виявляється, хропіння і апное сну можуть з’явитися через часті інфекції верхніх дихальних шляхів, а також алергічний риніт.

Лікарі попереджають, що затримки дихання уві сні набагато небезпечніші, ніж здаються. У дітей вони можуть супроводжуватися синдромом дефіциту уваги і гіперактивності, а все через те, що вони не можуть нормально виспатися.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.