Новини здоров’я. 1 листопада. Ваша посмішка втратила свій колишній блиск? Хочете зробити зуби яскравішими та білішими?

Використовуйте народні методи для відбілювання зубів

Використовуйте ці секрети відбілювання зубів для відновлення яскравої посмішки.

Зробіть пасту для відбілювання зубів своїми руками. Ви можете позбутися поверхневих плям самостійно. Зубні пасти такого роду містять абразивні компоненти та хімічні речовини для видалення поверхневих плям. Найпоширеніший рецепт – сода і кілька крапель лимонного соку. Для видалення глибоких плям вам може знадобитися допомога стоматолога.

Купіть комплект для відбілювання зубів. Вони доступні в аптеках і насамперед допомагають курцям і кавоманам. Правда, Стоматологічна асоціація Великобританії рекомендує проводити таке лікування під наглядом вашого стоматолога.

Використовуйте спеціальні вибілюючі смужки – вони покриті відбілюючим гелем і дуже тонкі, практично невидимі. Носіть їх кілька хвилин на день протягом тижня або більше. Результати стануть помітні вже через декілька днів.

Використовуйте народні методи для відбілювання зубів. Так, деякі продукти, такі як селера, яблука, груші і морква викликають багато слини, яка допомагає змити залишки їжі на зубах. Слина нейтралізує кислоту, яка сприяє розвитку карієсу.

Запобігайте утворення плям на зубах. З віком зовнішній шар емалі зубів стирається. Шар, розташований нижче, дентин, більш жовтий. Намагайтеся не пошкоджувати емаль, щоб згодом дентин не «вийшов на перший план».

Кидайте курити. Тютюн провокує утворення коричневих плям: чим довше ви курите, тим сильніші плями.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.