Новини України. 4 листопада. Вибори-2012. ВО Свобода готова до “обнулення” списків і відмови йти в нову Раду, але поки не отримувала офіційних звернень з цього питання від партнерів по опозиції, заявив керівник прес-служби Юрій Сиротюк.

ВО Свобода
Свобода погодила з Батьківщиною про спільну участь в акції біля ЦВК

“Свобода не тільки на словах, але й на ділі є найбільш рішучою та радикальною опозиційною силою. Ми готові до будь-яких дій, і до вище зазначених, в тому числі. Але до нас ще офіційно не зверталося керівництво Батьківщини, є тільки заява Гриценка”, – сказав керівник прес-служби Свободи Юрій Сиротюк.

За його словами, юристи Свободи відразу почали вивчати юридичні наслідки такого кроку.

“Якщо буде прийнято таке рішення разом з іншими опозиційними силами, то Свобода першою його виконає. Питання більше до наших союзників, наскільки серйозна їх заяву і наскільки вона узгоджена між усіма партнерами, тому що у нас одна партія, а в Об’єднаної опозиції декілька. І чи не вийде так, що хтось складе мандати, а мажоритарники продовжать працювати “, – сказав глава прес-служби партії.

Сиротюк повідомив, що Свобода погодила з Батьківщиною спільну участь в акції біля будівлі Центральної виборчої комісії України у понеділок для захисту результатів виборів.

Він також зазначив, що наразі ще не завершена боротьба за захист результатів волевиявлення громадян і, зокрема, кандидат по столичному округу № 223 Юрій Левченко не зрозуміє своїх соратників, якщо вони відмовляться від боротьби, коли ще не завершено підрахунок голосів.

При цьому Сиротюк підкреслив, що націоналісти готові до участі в нових парламентських виборах і розраховують в такому випадку на більший результат.

“Ми показали суспільству, як захищаємо свої результати й вибір українців в цілому, й при будь-яких дострокових виборах прогнозуємо, що кількість прихильників Свободи зросте приблизно в два рази. Ми не боїмося перевиборів, тому що ні в кого з нас немає мандатів, немає ні в кого спокуси залишитися сидіти на теплому кріслі, якої й так не було. Не маючи жодного депутата, ми набагато активніше і ефективніше захищаємо свої результати, ніж наші союзники, у яких більше 100 мандатів “, – зазначив він.

Як повідомлялося, один з лідерів Об’єднаної опозиції, народний депутат Анатолій Гриценко заявив, що партії Батьківщина необхідно провести з’їзд, обнулити списки й відмовитися йти у Верховну Раду.

В УДАРі також розглядають можливість відмовитися від партійного списку й мажоритарників і не визнавати минулі парламентські вибори.

Згідно з результатами 99,90% оброблених протоколів по багатомандатному виборчому округу на парламентських виборах в Україні, Партія регіонів набрала 30,01% голосів виборців. За інформацією ЦВК, Батьківщина набирає 25,52%, УДАР – 13,95%, КПУ – 13,18%, Свобода – 10,44%.

Джерело korrespondent.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.