Новини світу. 5 листопада. Національна боліваріанська гвардія Венесуели / воєнізована поліція / конфіскувала майже півтори тонни кокаїну.

кокаїн
Конфіскований кокаїн

Як повідомив в неділю міністр внутрішніх справ і юстиції Нестор Ревероль, кокаїн перевозився з Колумбії у вантажівці з “подвійним дном”.

З початку року венесуельські служби безпеки конфіскували вже майже 37 тонн наркотиків. Понад 23 тонн з цього обсягу склав кокаїн, який наркомафії транспортують транзитом через венесуельську територію з сусідньої Колумбії.

З січня по листопад національною боліваріанською гвардією, Боліваріанські збройні сили і кримінальна поліція здійснили в цілому півтори тисячі операцій з припинення діяльності злочинних угрупувань, які займаються контрабандою наркотиків. У ході цих операцій були заарештовані понад 8 тисяч осіб, у тому числі 156 іноземців.

Найуспішнішою в цьому році операцією по боротьбі з наркотрафіком стала конфіскація вантажу кокаїну, який був розчинений і транспортувався в рідкому вигляді на борту торгового судна, що прямувало в мексиканський порт Веракрус. Як визначили поліцейські експерти, загальна вага розчиненого наркотику становив 4,6 тонни.

Джерело ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.