Новини світу. 6 листопада. Румунське національне туристичне бюро випустило брошуру, в якій стверджує, що Британська королівська сім’я полягає в спорідненості з прототипом графа Дракули – господарем Валахії Владом III Цепешем, що жив у XV столітті.

Замок Цепеша щорічно відвідують тисячі туристів

Про це пише The Telegraph.

За даними видання, можлива спорідненість між королівською сім’єю та Владом Цепешем експлуатується в Румунії в спробі заманити туристів в цю країну.

«Румунія має великий туристичний потенціал. Це гарна країна вже привертає багато туристів своєю природою і культурою. А посилання на Британську королівську родину буде тільки сприяти подальшому розвитку», – сказав представник організації World Travel Market, яка випустила брошуру.

Тим часом спадкоємець британського престолу принц Уельський Чарльз підтримав розвиток британського туризму в Румунії, знявшись в рекламному ролику на цю тему.

«Трансільванія у мене в крові. Генеалогія показує, що у мене є спільні корені з Владом Цепешем, тому мене цікавить ця країна», – жартував він раніше в одному з інтерв’ю.

Принц Уельський не приховує своєї любові до Румунії: у 2006 році він купив будинок у селі в Трансільванії – області на сході країни, на території якої народився Влад Цепеш і знаходиться його замок Бран. Цей замок щорічно відвідують тисячі туристів.

В Румунському туристичному бюро також повідомляють, що число британських туристів, що відвідали Трансільванію, зросла за перший квартал цього року на 7%.

За матеріалами Газета.Ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.