Новини України. 3 листопада. Вибори-2012. В Первомайськ з різних регіонів країни виїхали автобуси з провокаторами для підтримки провладного кандидата Віталія Травянко, повідомляють в штабі кандидата від опозиції Аркадія Корнацького.

Бюлетені
Опозиція побоюється зіткнень в Первомайську

Крім того, як відзначили в штабі Корнацького, на під’їздах до Первомайську зосереджені сили підрозділи спеціального призначення Беркут.

“Протестна акція у Первомайську носить виключно мирний характер, вчора ж під час штурму ніхто не попередив про те, що Беркут піде катком по головах мирних громадян. Всі люди як один твердять про те, що якщо б їх попередили про прибуття бійців, то був би створений коридор для безперешкодного проходу спецпідрозділу всередину будівлі”, – підкреслили в штабі.

Тим часом, як повідомив керівник прес-служби миколаївського обласного штабу Об’єднаної опозиції Батьківщина Ярослав Індиков, в Первомайську під будівлею мерії, в якій розміщений окружком № 132, триває мітинг на підтримку кандидата в народні депутати від Об’єднаної опозиції.

За його словами, люди телефонують з різних областей і повідомляють про те, що приїдуть підтримати первомайців. У штабі опозиції не виключають, що в Первомайську можуть повторитися події після виборів 2004 року.

“Ми погано уявляємо, у що це може вилитися. Як би в Первомайську не стався другий Майдан. Принаймні, влада зробила все можливе для того, щоб це відбулося”, – сказав керівник прес-служби опозиції.

Як повідомлялося, Миколаївський окружний адміністративний суд відхилив позов про визнання незаконним протоколу про результати голосування в 132-му одномандатному виборчому окрузі.
Це рішення суддівська колегія оголосила сьогодні в 6:00.

Суд також визнав, що залучення сил спецпідрозділу Беркут при вилученні протоколів з окружкому № 132 було зайвим.

Джерело korrespondent.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.