Новини світу. 16 листопада. Олена Марценюк отримала титул третьої віце-міс на одному з найстаріших у світі конкурсів краси.

Олена Марценюк (зліва)

Найпрестижніший міжнародний конкурс краси Miss Globe-2012, в якому взяли участь представниці 45 країн світу, проходив на півдні Албанії з 26 жовтня по 10 листопада, повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

Представниця Албанії Кліонікі Коліжорджі і отримала в результаті заповітну корону.

Як пише FashionTime, друге місце журі конкурсу присудило учасниці з Китаю Жінзі Хуанг, титул другої віце-міс отримала представниця Росії Інеса Юрінська, титул третьої віце-міс – українка Олена Марценюк. У десятку фіналісток конкурсу також увійшли учасниці з Анголи, Англії, Фінляндії, Угорщини, Колумбії, Македонії.

Конкурс Miss Globe – один з найстаріших у світі, вперше він відбувся у Стамбулі в 1925 році. В останні роки місцем проведення Miss Globe стала Албанія. Захід цього року проводилося при безпосередньому патронажі уряду країни.

Крім заходів, безпосередньо пов’язаних з конкурсом, учасницям і гостям Miss Globe-2012 була запропонована насичена двотижнева програма з екскурсіями в сусідні Чорногорію і Македонію.

Нагадаємо, 24 листопада на Філіппінах відбудеться фінал конкурсу краси Міс Земля-2012, головною ідеєю якого є екологія і збереження природних ресурсів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.