Новини світу. 26 листопада. Хуліганом, який схвилював жителів Лондона тим, що 23 листопада видерся голим на пам’ятник принцу Георгу в районі Уайтхолл, виявився 29-річний громадянин України Дан Мотреску.

Український “голий наїзник” є бездомним

Іноземця звинуватили в неналежній поведінці в суспільному місці і нанесення шкоди пам’ятці архітектури, повідомляє Guardian.

За даними британських ЗМІ, український “голий наїзник” є бездомним. Крім дрібного хуліганства, Мотреску звинувачується в незаконному носінні зброї. Це досить дивне звинувачення, враховуючи, що хуліган був абсолютно голим, коли дерся на пам’ятник принцу Георгу.

Більш того, не уточнюється, який саме збиток завдав чоловік історичному монументу. Як би там не було, вирок відчайдушному нудисту винесе 26 листопада Вестмінстерський мировий суд.

Представники влади не виключають, що любителю пам’ятників доведеться пройти ретельну психіатричну експертизу: на їхню думку, в ході своєї “акції” той демонстрував явні ознаки божевілля.

Раніше повідомлялося, що вандал просидів на пам’ятнику майже три години, із задоволенням позуючи перед присутніми внизу перехожими.

Що українець хотів сказати своєю акцією, залишається загадкою. Якщо допустити, що його дії були осмислені, то, на думку деяких журналістів, вчинок чоловіка міг носити патріотичний характер. Вся справа в тому, що принц Георг був активним учасником Кримської війни і очолював одну з дивізій, яка не на життя, а на смерть билася з солдатами Російської імперії.

Втім, можливо також, що акція Дана Мотреску носила антиурядовий характер: “перформанс” чоловіка проходив недалеко від Площі парламенту, де знаходиться палац, в якому засідають представники Палати громад і Палата лордів.

ВІДЕО

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.