Новини політики. 30 листопада.  Наша держава через правління президента Віктора Януковича, прем’єр-міністра Миколи Азарова та Партії регіонів потрапила в тотальний колапс.

Усе це відбувається через недалекоглядну політику чинної влади

Таку думку в ефірі телеканалу ТВі озвучив народний депутат від фракції “БЮТ-Батьківщина” Сергій Соболєв.

Зокрема, за словами політика, має місце затримка із виплатою зарплат та пенсій бюджетникам.

“З пенсійним фондом відбувається тотальний провал. Невиплати пенсій, бюджетні дірки, неможливість проплатити елементарних речей, яких вимагає зимовий період”, – зазначив Соболєв.

На переконання опозиціонера, усе це відбувається через недалекоглядну політику чинної влади.

“На мій погляд, країна завдяки Януковичу, Азарову і Партії регіонів потрапила в тотальний колапс”, – наголосив “бютівець”.

Слід зазначити, що у Партії регіонів натомість вважають, що за нинішньої влади президента Віктора Януковича та прем’єр-міністра Миколи Азарова було досягнуто чимало позитивних результатів.

“Збільшили соціальні видатки, і досить суттєво. Збільшили соціальні виплати для ветеранів Великої Вітчизняної війни, для пенсіонерів, для людей старшого віку”, – зазначив “регіонал” Владислав Лук’янов.

Він також запевнив, що держава повністю розрахується із бюджетниками: “Всі заробітні плати, всі пенсії будуть виплачені. Держава виконає всі свої зобов’язання”.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.