Новини економіки. 30 листопада. Незважаючи на погіршення економічної ситуації, Україна поліпшила свої позиції у міжнародних рейтингах.

Україна покращує свої рейтинги завдяки роботі та реалізації позицій Податкового і Митного кодексів

Таку думку висловив президент Українського національного комітету міжнародної торгової палати Володимир Щелкунов в ефірі телеканалу «Перший діловий».

«У тому, що Світовий економічний форум зафіксував стабілізацію макроекономічних показників в Україні, немає нічого дивного. Адже будь-які показники робилися не ситуативно, а системно», – зазначив експерт.

Так, за його даними, у рейтингу Світового банку Україна поліпшила свої показники на 15 пунктів, у рейтингу «Doing Business» на 20 пунктів, у Світовому економічному форумі зафіксували підняття на 9 пунктів.

«Тобто, позитив є. Зауважте, це визнала не Україна, а незалежні організації », – підкреслив він.

Головна причина того, що Україна покращує свої рейтинги, запевнив Щелкунов, це робота і реалізація позицій Податкового і Митного кодексів.

«Адже, Податкова позитивно відреагувала на поліпшення взаємовідносин контролюючих органів і бізнесу. Також причиною тому є модернізація та поступове використання можливостей Митного кодексу», – зазначив він.

За матеріалами golos.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.