Новини політики. 30 листопада. Угода про асоціацію України з ЄС буде підписана під час виконання Україною певних умов, на яких наполягає ЄС.

Треба продовжувати діалог так, щоб довести до підписання, – Литвин

Про це повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

“Не стільки зараз питання в тому, що Україна може і повинна інтегруватися з Європейським Союзом. Зараз є сумніви щодо того, чи хоче. Зараз потрібні дуже сильні заяви про те, що, власне, хоче”, – заявив надзвичайний і повноважний посол Республіки Польща в Україні Генрік Литвин в ефірі 5 каналу.

“Важко передбачити всі можливі дії всіх європейських партнерів. На сьогодні виглядає так, що перемагає воля підписати за певних умов. Це значить треба продовжувати діалог так, щоб довести до підписання. Так мені здається потрібно розуміти заяву комісара Фюле“, – підкреслив він.

“Але, здається, він не зовсім так сказав, як цитували, що відбудеться підписання, він сподівається, що відбудеться підписання. Адже не тому зараз готується угода, щоб її потім не підписувати. І підхід брюссельських структур, і підхід багатьох країн Євросоюзу саме такий: треба прагнути підписання. Але всі знають, всі країни, не тільки частина, є відповідні умови, на яких до цього можна дійти. Тут великої різниці немає. Більше різниці між оцінками, як багато має бути цих умов”, – підсумував він.

Нагадаємо, на форумі громадянського суспільства Східного партнерства європейський комісар з питань розширення і політики сусідства Штефан Фюле заявив, що угода про асоціацію між Україною та ЄС може бути підписана в листопаді 2013 року, якщо українська сторона до цього часу вирішить низку проблемних питань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.