Новини політики. 9 листопада. Політична партія “УДАР” назвала пропозицію влади піти на діалог з опозицією цинічною.

Віталій Кличко УДАР
Одну з найбрудніших виборчих кампаній в історії країни влада називає “зразковою”

“Спочатку одну з найбрудніших виборчих кампаній в історії країни називають “зразковою”, а потім під тиском громадської думки в Україні і за її межами удають бажання “розібратися” і “піти на діалог”.

Замість того, щоб об’єктивно розслідувати порушення виборчих прав громадян і притягнути до відповідальності винних, влада відволікає від цього увагу, завівши стару платівку про “неконструктивність опозиції”, – йдеться в заяві партії “УДАР“.

“Ми переконані, що “перемовини за участю всіх політичних партій щодо пошуку шляхів виходу з кризи“, до яких закликає влада, позбавлені сенсу, – наголосили в “УДАРі”. – Адже це будуть декоративні переговори, якими влада хоче фіналізувати брутальні фальсифікації”.

Якщо українська влада готова до відкритого діалогу, вона спершу повинна продемонструвати, що налаштована на виправлення порушень, які відбулися під час виборчого процесу, йдеться в заяві партії “УДАР”.

Перш ніж говорити про будь-які переговори, влада повинна припинити тиск на ЦВК, а Центрвиборчком – визнати перемогу опозиції у так званих “спірних” округах. Генпрокуратура має негайно порушити кримінальні справи за фактами фальсифікації виборчих документів у низці округів”, – наголошують в “УДАРі”.

“УДАР” також звернувся до європейських інституцій з проханням застосувати персональні санкції як до організаторів, так і до безпосередніх виконавців фальсифікацій.

Нагадаємо, згідно остаточних електронних результатів Центрвиборчкому Партія регіонів виграла вибори. За даними ЦВК, Партія регіонів набирає 30% голосів виборців. Партія “Батьківщина” і надалі на другому місці – 25,54%. Замикає трійку призерів партія УДАР – 13,96%.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.