Новини України. 3 листопада. Вибори-2012. Згідно із заявами речника Високого представника ЄС із зовнішніх справ й політики безпеки Кетрін Ештон та Єврокомісара з питань розширення та європолітики сусідства Штефана Фюле, у ЄС стурбовані зволіканням із підрахунком голосів на виборах до Верховної Ради України.

 Україна–ЄС
Україна–ЄС

Європейські представники закликають українську владу, а також політичні партії країни вжити необхідних заходів, аби якомога швидше оголосити результати виборів.

“Після виборів у неділю в Україні, Високий представник та Єврокомісар уважно відслідковували хід підрахунку голосів та визначення результатів. Зі зростаючим занепокоєнням вони відзначають, що упродовж п’яти днів після завершення голосування узагальнені остаточні результати й досі не оприлюднені. Вони закликають владу та політичні партії вжити необхідних кроків для завершення підрахунку та швидшого оголошення результатів”, – йде мова у заяві Європейського Союзу.

Більше того, в ЄС додали, що наявні скарги потрібно розглянути швидко й відповідно до визначених процедур.

До слова, на думку заступника голови ЦВК Жанни Усенко-Чорної, протоколи ОВК № 132 в Первомайську потрібно спрямувати на експертизу.

Джерело 24tv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.