Новини світу. 28 листопада. У Каїрі з новою силою спалахнули масові протести проти конституційної ініціативи президента Мухаммеда Мурсі, який вирішив значно розширити свої повноваження.

Мурсі змушений був піти на компроміс через протидію суддівського корпусу Єгипту

Протести продовжилися, незважаючи на те, що сьогодні президент уже погодився внести зміни в проект власного указу.

Мухаммед Мурсі змушений був піти на компроміс через протидію суддівського корпусу Єгипту. Судді пригрозили президенту страйком у випадку, якщо закон про розширення повноважень буде ухвалений.

Ця звістка не зупинила демонстрантів, які організували сьогодні на вулицях столиці черговий «День гніву». За інформацією AP, протести швидко переросли в зіткнення з поліцією, яка застосувала проти демонстрантів гумові кулі і сльозогінний газ.

На думку аналітиків і журналістів, Єгипет опинився на порозі чергової політичної кризи, при цьому президент країни фактично опинився на самоті і не отримав підтримки від своїх прихильників.

Рух «Брати-мусульмани» відмовився від проведення маршу на підтримку Мурсі. Представники руху пояснили своє рішення необхідністю «розрядити обстановку». Тим не менше, кілька офісів руху в різних містах країни піддалися нападам демонстрантів.

За матеріалами Іnright

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.