Новини технологій. 7 листопада. Відео. Компанія Japan Display представила прототипи ультратонких дисплеїв для мобільних пристроїв.

Новий енергоефективний LCD-дисплей за своїми якостями нагадує папір

Їх товщина складає 0,96 мм, по краях – 1 мм.

Лінійка пристроїв під назвою «Innovation Vehicles» включає три різновиди дисплеїв: 5-дюймовий Full HD екран для смарфтонів щільністю 438ppi, 7-дюймовий WQXGA екран для планшетів роздільною здатністю 2560×1600 пікселів і щільністю 431ppi (більше, ніж у екрану Retina, використовуваному в іPad) і 12,2-дюймовий екран для автомобілів роздільною здатністю 1920×720 пікселів, пише Akihabaranews.

Екрани «Innovation Vehicles» працюють на технології WhiteMagic, яка дозволяє знизити енергоспоживання підсвічування екрану за рахунок додавання білих пікселів, крім стандартних червоних, зелених і синіх. Тачскрін-технологія Pixel Eyes забезпечує дисплеям високу точність натиснення і чутливість, завдяки якій такі екрани можна використовувати в комплекті з електронним пером. Технологія IPS-NEO дозволяє відображати яскравий контраст кольорів під будь-яким кутом перегляду.

Крім того, на виставці FPD International, що проходила в Японії з 31 по 2 листопада, Japan Display представила новий енергоефективний LCD-дисплей, що за своїми якостями нагадує папір, повідомляє Gizmag. Він працює за рахунок зовнішнього відбитого світла, що дозволяє значно знизити енергоспоживання.

Така ж технологія використовується в електронних книгах E-Ink, тільки на відміну від E-Ink екрани можуть відображати RGB-кольори. В екрані, зробленому Japan Display, традиційна підсвічування замінена світловідбивальним електродом. Світло, відбите електродом, проходить через рідкокристалічний шар, який виробляє монохромне зображення, а потім кольорові фільтри, вбудовані в верхній шар, повертають зображенню колір.

Компанія Japan Display – це спільне підприємство відразу трьох технологічних фірм: Sony, Toshiba та Hitachi.

ВІДЕО

За матеріалами Руформатор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.