Новини світу. 14 листопада. Безробіття у Великобританії виросло в жовтні 2012 р. темпами, які були найвищими більш ніж за рік, а темпи створення робочих місць сповільнилися, що пов’язано з реакцією ринку праці на слабкі економічні прогнози.

Безробіття
В умовах рецесії ринок праці почав слабшати

Кількість осіб, які отримують допомогу з безробіття, збільшилася на 10,1 тис. до 1,58 млн, що є найсильнішим зростанням з вересня 2011 р., повідомляє Bloomberg.

Аналітики, опитані Bloomberg, не чекали ніяких змін у показнику.

Останні дані показують, що в умовах рецесії ринок праці почав слабшати. Економісти очікують, що безробіття зростатиме в найближчі місяці на тлі реакції компаній на слабкі економічні перспективи. Очікується, що буде сильно скорочене або припинене наймання нових співробітників або скорочена заробітна плата.

“Хоча ми очікуємо, що економіка покаже скромне зростання в найближчі місяці, ми сумніваємося, що цього буде достатньо для запобігання росту безробіття, особливо в державному секторі, – заявив економіст IHS Global Insight Говард Арчер. – Останні результати опитувань свідчать про те, що компанії в даний час обережні у своїх планах щодо збільшення робочих місць”.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.