Новини України. 29 листопада. Ярослав Мазурок нібито подорожував на світанку, а спілкуватися з помічниками міг в інтернет-кафе.

Мазурок
Можливо, Мазурок листувався з кимось із помічників

Слідство просунулося в пошуку місць, де півтора місяці переховувався Ярослав Мазурок, повідомляє Сегодня.

Як повідомило джерело в МВС, відпрацьовується напрямок з Києва на Тетерів, оскільки в кишені Мазурка був квиток на електричку Тетерів – Святошин від 4 листопада (за три дні до самогубства).

Він був проданий на станції Клавдієве, прямо в електричці, це згадала пізніше контролер. Але впевнено впізнати Мазурка, як кажуть джерела, вона не змогла. Адже минуло кілька днів, та й не вдивлялася вона в раннього пасажира (було 5:30). Тобто Мазурок їхав рано вранці 4 листопада з боку Тетерева в Київ.

Кажуть, по шляху прямування поїзда живе хтось із родичів дружини Мазурка, і відпрацьовувалася версія, що він міг допомагати Ярославу ховатися. Адже хтось же забезпечив Мазурка грошима (за уточненими даними, у нього знайшли після смерті в одній кишені 200 грн, в іншій – 250 грн та 50 євро). Правда, мама, Галина Мазурок, розповіла, що родичів у тих краях у них немає.

Крім того, Мазурок міг 2 листопада відвідувати одне з інтернет-кафе в районі Радіоринку – у самогубці виявили туди квиток. Можливо, він листувався з кимось із помічників. Втім, кажуть, Мазурка як відвідувача в кафе не впізнали. Можливо, там був хтось з близьких, хто допомагав Ярославу ховатися (інакше як квиток потрапив в кишеню Ярослава?).

Нагадаємо, 26 вересня в київському ТРЦ «Караван» на Оболоні сталася НП. Приватні охоронці гіпермаркету помітили чоловіка, який намагався вкрасти флеш-карту пам’яті. Для з’ясування обставин вони запросили його в підсобне приміщення. У ході бесіди чоловік дістав пістолет і розстріляв чотирьох чоловік. Троє померли на місці. Один був госпіталізований з важкими вогнепальними пораненнями. Він вижив.

Пізніше міністр МВС Віталій Захарченко заявив, підозрюваний – на 99,9% уродженець Львівської області Ярослав Мазурок. Він був оголошений у всеукраїнський та міжнародний розшук.

7 листопада в Сирецькому гаю був знайдений труп. Експертиза ДНК встановила, що стріляв в «Каравані» і самогубець на Сирці – це Ярослав Мазурок. 17 листопада він був похований на Північному кладовищі в 23 кілометрах від Києва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.