Новини України. 27 листопада. У Львові на днях відкрився новий цікавий заклад – ItPub.

 ItPub, Львів
ItPub, Львів

Не секрестом є те, що Львів – це місто кав’ярень, місто з величезною кількістю ресторанів та пабів, що характеризуються цікавими їдеями реалізації та різними тематиками, де кожен може віднайти свій улюблений.

Приємною несподіванкою стало відкриття ItPub’у – креативного і унікального у своїй тематиці закладу у Львові. Як вже зрозуміло із назви – заклад просякнутий духом ком’ютерів, інформаційними технологіями, їх здобутками та всім, що з ними пов’язано.

 ItPub, Львів

Креативності ItPub’y не позичати – на вході вас зустріне дружній робот, стеля закладу зроблена у формі величезної літаючої тарілки із елементів комп’ютерних комплектуючих – материнських плат, кулерів, мікросхем, відеокарт, світлодіодів та ін. На стінах залу можна побачити портрети ключових персон світу інформаційних технологій – Стіва Джобса та Біла Гейтса, а також, вже звиклі більшості, повідомлення операційної системи Windows, логотипи улюблених бровзерів та стенд історії розвитку носіїв інформації.

 ItPub, Львів

 ItPub, Львів

Щодо меню, то тут теж не обійшлось без креативу. Звичних меню ви тут не побачити, натомість вам дадуть CD-холдер, кожен запис якого стане загадкою не лише для пересічної людини, але й для тих, хто з ком’ютером на ти, як от «Вита пара карбонара», чи то «В’ялені джуніори».

І от чого ви точно не отримаєте в інших закладах Львова, так це джойстика і можливість «повалитися» у Mortal Kombat на PlayStation, які у ItPub’і не простоюють ні на мить.

ItPub, Львів

Як заявляють самі ж власники ItPub’у: «Рішення створити цей незвичайний заклад прийшло дуже раптово, коли ми обговорювали втілення різноманітних концепцій у життя. Львів вважається ІТ центром України, то чом би не скористатись таким статусом і не надати можливість молоді, яка працює в цій сфері, якось дотична до неї, чи просто любить комп’ютери та все, що із ними зв’язано, відчути себе у своїй тарілці і гарно провести час»

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.