Новини України. 30 листопада. Адміністративний комплекс для УПЦ КП побудують на фундаменті Князівського палацу Володимира.

Київський патріарх Філарет
На місці будинків побудують адміністративний комплекс для УПЦ КП

Голова комісії Київради з питань культури та туризму Олександр Бригинець заявляє, що будинок у провулку Десятинний, 3, проти знесення якого виступали київські активісти, знесли.

“Як всі ми знаємо, багато киян виступали проти знесення будівлі. Адже навіть якщо з юридичної точки зору всі документи були підготовлені, то з моральної – кияни бачать небезпеку у знесенні вказаного будинку, який має хоч і не архітектурну але історичну цінність”, – цитує слова депутата його прес-служба.

Бригинець також додав, що якщо на місці згаданого будинку, який стоїть на фундаменті Князівського палацу, буде зведена велика капітальна будівля, то про ідею відновити Княжий палац або включити його фундамент в загальний історико-туристичний комплекс на Старокиївській горі разом з фундаментом Десятинної церкви можна забути.

Будинки у Десятинному провулку, 3 і 5 були передані в 2002 році УПЦ Київського патріархату для експлуатації та обслуговування адміністративних і господарських приміщень. Тепер історичні будівлі зносяться, а на відведеній території заплановане будівництво.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.