Новини здоров’я. 19 листопада. Недавні дослідження дієтологів із США підтвердили зв’язок психологічної обстановки в родині з дитячим ожирінням.

У сім’ях, де батьки постійно у стресі, частіше вживають напівфабрикати і готові страви

В експерименті взяли участь 2119 батьків, які відповідали на питання анкети щодо себе і своїх дітей, яким 3-17 років.

Учені проаналізували всі фактори, а також рівень стресу у кожній родині. Як показали результати аналізу, часті стресові ситуації у батьків сильно впливають на дитяче та підліткове ожиріння. Причому, мова йде навіть не про надмірну вагу, а про ожиріння.

Пояснюють фахівці цей факт тим, що в таких сім’ях частіше вживають напівфабрикати і готові страви. Більш того, на наявність зайвої ваги впливають і інші причини, наприклад, спосіб життя, забезпеченість сім’ї та її склад.

Однак даний експеримент підкреслює саме той факт, що стрес батьків впливає на ризик ожиріння. В даному випадку потрібно уважно стежити за харчуванням і складом продуктів. Якщо в родині всі будуть дотримуватися правильного харчування, то батькам буде простіше справлятися зі стресами.

Вчені також відзначають, що на надлишкову вагу дітей впливає нічний сон. Якщо не лягати вчасно спати, а дивитися телевізор, грати в комп’ютерні ігри, то у дітей ризик виникнення зайвої ваги збільшується на 30%.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.