Новини світу. 23 листопада. Екстрене засідання Єврогрупи (міністрів фінансів країн зони євро) по обговоренню ситуації, що складається із виділенням Греції чергового кредитного траншу по другій програмі допомоги, пройде в суботу, 24 листопада.

ЄС
Єврогрупа збереться в Брюселі

Про це оголошено сьогодні в Брюсселі на саміті ЄС.

“Засідання відбудеться у формі відеоконференції. – Завдання екстрених переговорів – уточнити ряд положень по допомогу Греції перед ключовим засіданням, яке раніше було призначено на понеділок, 26 листопада”.

Очікується, що саме в понеділок на зустрічі Єврогрупи буде остаточно вирішено питання про виділення Греції 31,5 млрд євро, які Афіни чекають з літа.

Ймовірно, що в суботу будуть обговорюватися плани по можливому викупу Грецією власних облігацій у зарубіжних інвесторів. Зараз ця перспектива опинилася під питанням через зростання ціни грецьких державних паперів.

Ще одна тема, що виноситься на майбутнє обговорення міністрів фінансів країн єврозони, – передача Афінам з боку Європейського центрального банку 75 % прибутку, отриманого за наявними на його рахунках грецьких облігаціях.

Джерело ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.