Новини України. 11 листопада. Тіло “караванського” стрілка віддадуть рідним тільки після завершення всіх слідчих експертиз.

Конкретна дата видачі тіла Ярослава Мазурка буде визначатися слідчим

Про це в коментарі УНН сказав представник МВС Володимир Поліщук.

“Коли визначить слідчий і коли завершаться всі експертизи і процедури тіло віддадуть”, – сказав він.

За його словами, конкретна дата видачі тіла Ярослава Мазурка буде визначатися слідчим, і поки зберігається таємниця слідства.

Нагадаємо, 9 листопада відділ зв’язків з громадськістю ГУМВС України в Києві повідомив, що розслідування кримінальної справи за фактом вбивства в ТРЦ “Караван” столична міліція веде активно. У справі виконується весь комплекс необхідних слідчих дій та інших заходів, передбачених чинним законодавством.

“Проводиться більше ста експертиз. Так, за результатами вже проведених експертних досліджень встановлено, що смерть потерпілого настала в результаті вогнепального поранення в скроню. Інших тілесних ушкоджень або слідів насильства на тілі не виявлено. Постріл був здійснений в скроню справа наліво. Куля пройшла навиліт. Крім того, встановлено, що з правої руки покійного були виявлені частинки дифеніламіну і централіту Ці речовини є стабілізаторами нітроцелюлозного (бездимного) пороху. Наявність цих речовин на кінцівках небіжчика можуть вказувати на наявність продуктів пострілу”, – говориться в повідомленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.