Новини здоров’я. 10 листопада. Дослідники з Шотландії провели детальний аналіз умов життя людей і особливостей їх побуту, після чого виявили масу прихованих осередків алергії в будинку.

Осередок алергії № 1 – драпірування з вологої білизни на сушарках і радіаторах

Фахівці з відділу досліджень навколишнього середовища Макінтош виявили, що три чверті домогосподарств накопичують занадто багато вологи в приміщенні, створюючи ідеальні умови для розмноження пилових кліщів і спор цвілі.

Висока вологість в будинку – багато цвілі і кліщів.

Осередок алергії № 1 – драпірування з вологої білизни на сушарках і радіаторах. До 96% сімей сушать одяг таким чином. При цьому білизну сушать в погано провітрюваних приміщеннях, це накопичує багато вологи в повітрі і створює умови, в яких ростуть спори цвілі і пилові кліщі – відомі причини астми.

Фахівці також вивчили потенційні ризики для здоров’я, пов’язані з використанням кондиціонерів для білизни. Він стверджують, що цей продукт украй токсичний – він не тільки провокує алергічні реакції, але й містить небезпечні канцерогенні хімічні сполуки – ацетальдегіди. Гази з ними більш інтенсивно виділяються в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Дослідницька група наполягає, щоб санітарно-гігієнічні норми і правила облаштування житлових будинків були змінені таким чином, щоб сушарки розташовувалися окремо від житлових приміщень. Вони також рекомендують забезпечити наявність хорошої вентиляції в приміщеннях.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.