Новини політики. 10 листопада. Ставлення до України стане жорсткішим, якщо ситуація в країні не зміниться.

Україна зробила відчутний крок назад у демократичному розвитку

Про це заявив глава делегації спостерігачів від Парламентської асамблеї НАТО Ассен Агов, передає Deutsche Welle.

“На жаль, останні вибори продемонстрували, що Україна зробила відчутний крок назад у демократичному розвитку”, – сказав Агов.

За його словами, під цим мається на увазі і застосування адмінресурсу, і відсутність об’єктивності в ЗМІ, і недопущення до участі у виборах відомих опозиційних лідерів. Глава делегації спостерігачів також зазначив, що порушення демократичних стандартів в Україні – очевидні, і члени парламентської асамблеї НАТО не байдужі до цієї ситуації.

“Ми не дипломати, а парламентарії, і не будемо стримувати нашої критики щодо розвитку в Україні”, – підкреслив він.

Нагадаємо, в спільній заяві спостерігачів від ОБСЄ, Парламентської асамблеї НАТО, ПАРЄ і Європарламенту сказано, що в ОБСЄ розчаровані парламентськими виборами в Україні і негативно оцінюють процес підбиття їх підсумків. Глава місії Бюро демократичних інституцій і прав людини ОБСЄ Одрі Гловер зазначив, що українська влада недостатньо реагувала на порушення під час виборчої кампанії і це кидає тінь на вибори.

На думку європейських політиків, на виборах не було рівних умов для їх учасників – в основному через зловживання адмінресурсом, недостатній прозорості фінансування кампанії і через нестачу збалансованого висвітлення в ЗМІ.

За матеріалами РБК-Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.