Новини світу. 6 листопада. Новий шторм загрожує прибережним зонам, по яких пройшов ураган «Сенді».

Негода дістанеться до районів, що постраждали від урагану «Сенді», в середу 7 листопада

Населені пункти, які сильно постраждали від повені, залишаються зонами лиха.

За прогнозами синоптиків, негода дістанеться до районів, що постраждали від урагану «Сенді» 29 жовтня, в середу 7 листопада. Очікується, що новий шторм принесе з собою сильний вітер і проливні дощі. У деяких місцях очікується також різке зниження температури, що може призвести до заморозків і снігопадів. Є побоювання, що в районах, що тільки почали отямлюватися після «Сенді», можуть відбутися нові повені. Особливо вразливі місцевості, розташовані в безпосередній близькості від Атлантичного океану.

Поряд з іншими проблемами у постраждалих в результаті урагану з’явилася ще одна – холод. У Нью-Йорку і околицях температура вночі та рано вранці наближається до нуля. У багатьох будинках не працює опалення. Муніципальна влада Нью-Йорка роздає потерпілим ковдри і пропонує тим, хто залишився без тепла, ночувати у притулках.

У штаті Нью-Йорк понад півмільйона людей досі залишаються без електрики. У Нью-Джерсі ця цифра сягає восьмисот тисяч. За словами мера Нью-Йорка Майкла Блумберга, від тридцяти до сорока тисяч жителів міста, що лишилися без притулку, змушені будуть переїхати в нове тимчасове житло. Куди саме переселяти цих людей, ніхто не знає.

«Зрозуміло, ніхто не залишиться на вулиці, – говорить Майкл Блумберг, – але це проблема, яку нам ще належить вирішувати».

На допомогу, можливо, прийде федеральний уряд. Одна з розглянутих пропозицій полягає у використанні тимчасових трейлерів, так, як це було зроблено десять років тому в Новому Орлеані для розміщення людей, що лишилися без притулку після урагану «Катріна». Здійсненням цієї програми може зайнятися Федеральне управління з надзвичайних ситуацій.

У багатьох постраждалих районах як і раніше не працюють бензозаправні станції, а біля тих, що працюють, утворюються величезні черги з автомобілів. Цим скористалися спекулянти, що пропонують в інтернеті бензин за ціною в чотири або п’ять разів вище за звичайну.

За матеріалами Радио Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.