Новини політики. 1 листопада. ВО “Свобода” не має наміру співпрацювати з Партією регіонів у Верховній Раді, виключення може скласти питання заборони Комуністичної партії в Україні.

свобода
“Свобода” спільно з об’єднаною опозицією буде прагнути усунути Януковича від влади

Про це заявив № 4 у списку партії “Свобода” Ігор Мірошниченко, коментуючи газеті “Комерсант-Україна” пропозицію лідера ПР і прем’єра Миколи Азарова до опозиції взяти участь у формуванні парламентської більшості.

“Партія “Свобода” спільно з Партією регіонів може голосувати тільки за одне питання – заборона Компартії. В іншому ми не будемо з ними співпрацювати за жодних умов”, – запевнив він.

Мірошниченко додав, що “Свобода” спільно з об’єднаною опозицією “Батьківщина” буде прагнути “усунути Віктора Януковича від влади”.

У партіях “Батьківщина” і УДАР прем’єру також відповіли категоричною відмовою.

Микола Азаров – це злочинець, який покриває фальсифікації виборів, так що нехай прибереже свої заклики до того часу, коли зробить явку з повинною!”, – заявив народний депутат від “БЮТ-Батьківщина” Сергій Пашинський.

“УДАР не бачить себе в коаліції ні з ПР, ні з комуністами, ми будемо об’єднувати свою діяльність з “Батьківщиною” і “Свободою”, – сказав № 10 в списку УДАР Павло Розенко.

Напередодні прем’єр Азаров запропонував опозиції взяти участь у формуванні парламентської більшості разом з Партією регіонів і КПУ.

За матеріалами Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.