Новини світу. 20 листопада. За останні роки ватажки піратів Сомалі вклали в покупку житлової та комерційної нерухомості в Кенії близько 100 мільйонів доларів.

сомалійські пірати- пірати
Суми угод варіювалися від 400 тисяч до 2 мільйонів доларів

Про це повідомляє газета The Financial Times.

Як пише видання, про те, що сомалійські пірати активно вкладають награбовані кошти в ринок нерухомості на півночі Африки, стало відомо в кінці 2010 року. В основному, гроші морських нальотчиків йшли на купівлю житла в передмісті Найробі, а саме в районі Істлі (Eastleigh), де в основному проживають вихідці з Сомалі.

За словами ріелтора з Найробі Бернара Охіенга (Bernard Ochieng), свого часу 20 відсотків його клієнтури складали вихідці з Сомалі. Як розповідає агент з нерухомості, як правило, ці клієнти розплачувалися готівкою, приходячи в офіс з цілими торбами грошей. Охіенг відзначає, що сомалійці набували приватні будинки або по кілька квартир в одному житловому комплексі. Суми угод варіювалися від 400 тисяч до 2 мільйонів доларів.

За інформацією кенійських ріелторів, з 2010 року, коли число нападів сомалійських піратів істотно знизилося, кількість покупок нерухомості за участю сомалійців скоротилося на 50 відсотків.

За даними консалтингової компанії Knight Frank, столиця Кенії Найробі входить до числа країн, в яких житлова нерухомість дорожчає найбільш високими темпами. У протягом 2012 року зростання цін вже склало близько 20 відсотків.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.