Новини здоров’я. 13 листопада. Жінки на дух не переносять деякі особливості чоловічої зовнішності.

товстий чоловік-зайва вага
Живіт росте не від пива – він росте від надлишку калорій

Також жінки терпіти не можуть деякі суто чоловічі звички. Може, час їх позбавитися?

«Статева дискримінація», в першу чергу, стосується питань краси, якими представники сильної статі традиційно нехтують.

  1. Волосся на спині. Волосся в недозволених місцях росте від надлишку тестостерону, «гормону мужності». Але повірте, вовняні покриви не так магнетичні та сексапільні, як того хотілося б. Багато жінок вважають надлишок волосся ознакою примата, а не мачо.
  2. Пивний живіт. Навіть якщо чоловік терпіти не може пиво, у нього все одно може вирости пивний живіт. Живіт росте не від пива – він росте від надлишку калорій і малоактивного способу життя. Якщо ви почнете ходити в спортзал, живіт першим зійде нанівець.
  3. Пітливість. У чоловіків потові залози працюють інтенсивніше, ніж у жінок, це факт. Просто варто його прийняти, врахувати – і ретельно стежити за гігієною.
  4. Хропіння. Хропіння може бути ознакою серйозного захворювання – апное. Якщо ви підозрюєте нездоров’я, або хропіння заважає вашому партнерові – зверніться до лікаря.
  5. Відрижка. Явно не ознака хороших манер у нашому суспільстві, правда, в деяких культурах відрижка – ознака подяки за смачну їжу. У будь-якому випадку, відрижка після їжі – це нормально. Це спосіб організму вивільнити повітря, яке ви проковтнули. Часті відрижки в поєднанні з іншими симптомами, такими як нудота і болі в животі, може бути ознакою розладів травлення.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.