Новини технологій. 9 листопада. ЗМІ не раз писали, що представлений в минулому травні висококласний смартфон Samsung Galaxy S III є дуже вдалим продуктом, що поєднує просунуту функціональність і високу продуктивність з досить прийнятною ціною.

Найімовірніше, що лідерство виробу Samsung є тимчасовим явищем

Це підтверджують і свіжі аналітичні викладки Strategy Analytics, згідно з якими Samsung Galaxy S III в третьому кварталі був найпродаванішим смартфоном на світовому ринку, випередивши за цим показником навіть такий бестселер, як iPhone 4S.

Згідно з офіційно опублікованими відомостями, за минулі три місяці корейський вендор зміг відвантажити в торгові канали ні багато ні мало 18 мільйонів смартфонів Samsung Galaxy S III, тоді як у iPhone 4S цей показник за звітний період склав 16,2 мільйона.

Втім, найімовірніше, лідерство виробу Samsung є все ж таки тимчасовим явищем, оскільки в третьому кварталі серйозний вплив на ринок чинив так званий відкладений попит і очікування початку продажів новітнього iPhone 5.

Втім, якщо навіть Samsung Galaxy S III втратить домінуюче становище на ринку в кінці поточного року, він не перестане залишатися справжнім флагманом і бажаним придбанням для мільйонів споживачів напередодні новорічних і різдвяних свят.

Відзначимо також, що загальний обсяг поставок смартфонів в третьому кварталі склав 167,8 мільйона штук.

За матеріалами ferra.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.