Новини технологій. 26 листопада. Samsung перестала постачати акумулятори для планшетів iPad, ноутбуків Macbook та іншої продукції Apple.

Партнерство між компаніями сильно ускладнюють судові розгляди

Згідно з джерелами китайської онлайн-газети Yicai, в результаті американці були змушені замовляти батареї збірки двох компаній з КНР – Amperex Technology Limited і Tianjin Lishen Battery.

На недавній телеконференції, присвяченій квартальному звіту, гендиректор Apple Тім Кук запевнив інвесторів, що Samsung залишиться ключовим постачальником компонентів для продукції компанії, принаймні в найближчому майбутньому. Незважаючи на це, регулярно з’являються чутки про практично повний розрив співпраці між ними.

Місяць тому з’явилися відомості, що Samsung поступово знижує обсяги відвантажень РК-дисплеїв для мобільних пристроїв Apple. Як написала газета The Korea Times з посиланням на джерело, близьке до керівництва виробника, Samsung нібито повністю відмовиться від поставок екранів Apple до 2013 року. Цю інформацію, однак, представники корейської компанії офіційно спростували.

Samsung поставляє Apple не тільки РК-дисплеї і акумулятори, але й флеш-пам’ять і процесори. Американська компанія, в свою чергу, є найбільшим іноземним замовником таких компонентів.

Партнерство між ними сильно ускладнюють судові розгляди, які ведуться вже більше півтора року. Минулого тижня Samsung попросила додати до патентного позову проти Apple ще кілька пристроїв – міні-плашетнік iPad mini, “великий” iPad і плеєр iPod touch п’ятого покоління.

Корейці заявили, що всі продукти конкурента, оснащені вбудованим динаміком і зовнішнім аудіороз’ємом, порушують їхні інтелектуальні права. Відповідь Apple не змусила себе чекати. Компанія Тіма Кука також попросила включити в свій позов Galaxy Note 2, Galaxy S III з Android версії 4.1 і Galaxy S III Mini.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.