Новини світу. 2 листопада. Президент Грузії Михайло Саакашвілі відмовився звільнити резиденцію у Тбілісі на вимогу нового прем’єр-міністра Бідзіни Іванішвілі.

Михайло Саакашвілі
Саакашвілі відмовився звільнити президентську резиденцію у Тбілісі

“Президентський палац є президентським палацом, а не приватною власністю громадянина Саакашвілі. Ця будівля призначена для роботи президента”, – заявила прес-секретар глави держави Манана Манджгаладзе.

“Згідно з Конституцією, повноваження президента Грузії завершуються після обрання нового президента. Нові вибори президента пройдуть у жовтні 2013 року”, – нагадала вона.

Раніше Іванішвілі запропонував грузинському лідеру перебратися в будівлю Держканцелярії, де, як зазначив прем’єр-міністр, йому буде виділений цілий поверх. Глава уряду заявив, що утримання президентського палацу дорого обходиться державі. За його словами, “в умовах такої кількості біженців і незаможних осіб аморально жити у такому палаці”.

Резиденція президента Грузії розташована в Авлабарському районі Тбілісі. Її будівництво велося з 2004 по 2009 роки. Автором проекту є грузинський архітектор Георгій Батіашвілі. За різними даними, на зведення палацу пішло від кількох десятків до кількох сотень мільйонів доларів, за що Саакашвілі неодноразово піддавався критиці з боку опонентів.

Джерело Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.