Новини світу. 27 листопада. Президент Грузії Михайло Саакашвілі вважає, що Україну приймуть до лав ЄС швидше, ніж це передбачається.

Михайло Саакашвілі
Михайло Саакашвілі

це він сказав під час конференції Tiger Conference у Києві.

“Нам потрібно належати до європейської сім’ї. Європа ніколи не буде повноцінною, поки Україна не стане її членом. Я сподіваюся, це станеться швидше, ніж всі це собі уявляють … Всі переваги від того, що Україна стане частиною Європи, стануть перевагою і Європи. Так, Україні потрібна Європа, але і Європі потрібна Україна не в меншій мірі”, – сказав Саакашвілі.

Саакашвілі зазначив, що ЄС – це лібералізація візового режиму, асоціація та європейські перспективи для двох країн.

Він зазначив, що Європа також завжди шукала нові горизонти і ідеї для розширення, і з цієї точки зору Молдова, Грузія й Україна – єдиний регіон. Саакашвілі переконаний, що незважаючи на результати парламентських виборів, які відбулися нещодавно у Грузії, його країна не зверне з демократичного шляху, оскільки він показав свою ефективність.

Як повідомлялося, Міністерство закордонних справ зазначає, що введення безвізового режиму для громадян України залежить від політичного рішення Європейського Союзу.

У прийнятій 24 травня резолюції Європарламент наголосив, що для укладення угоди про асоціацію України і ЄС необхідна декриміналізація в Україні політичних рішень.

У листопаді депутат Європарламенту, голова комітету з міжнародних справ Ельмар Брок заявив, що про перспективу євроінтеграції країни поки говорити не доводиться.

Джерело korrespondent.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.