Новини світу. 27 листопада. Слова прем’єр-міністра Росії Дмитра Медведєва про його можливе повернення в Кремль викликали іронічну і здивовану реакцію в російській блогосфері, пише Le Figaro.

Після епізоду з обміном постами довіра до Медведєва серйозно підірвана

Слухачі радіостанції “Ехо Москви” впевнені, що члени тандему, нехтуючи думкою росіян, знову змовилися помінятися постами в 2024 році, коли закінчаться два президентські терміни Володимира Путіна, зазначає кореспондент П’єр Авріль.

“Чутки множаться. Заява Медведєва нібито підтверджує інформацію про проблеми зі здоров’ям у нинішнього глави Кремля. Деякі інтернет-користувачі навіть перетворюють путінські болі в спині в” рак “. Інші вважають, що “з двох зол треба вибирати менше”, – переповідає кореспондент .

На відеоролику, розміщеному нещодавно в блозі прем’єра, Дмитро Медведєв попереджає водіїв про небезпеку водіння в п’яному вигляді і пропонує ввести штраф для порушників у 500 тис. рублів (12,5 тис. євро). Ця ініціатива викликала прихильну реакцію депутатів “Єдиної Росії” і різку критику з боку решти всього суспільства: на думку автомобілістів, подібні заходи закінчаться черговими хабарами в кишеню поліцейських, пише Авріль.

“Після епізоду з обміном постами у вересні 2011 року довіра до Медведєва серйозно підірвана, чутки про його відставку з посади прем’єра не вщухають”, – зауважує автор статті.

За матеріалами Le Figaro; Переклад Іnopressa

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.