Новини світу. 12 листопада. Росія та Індія ведуть переговори про укладення контракту на будівництво ще трьох бойових фрегатів.

Військовий корабель
Військовий корабель

Про це повідомив сьогодні віце-прем’єр Дмитро Рогозін голові уряду Росії Дмитру Медведєву.

“Ще можлива поява контракту на додаткову третю трійку”, – повідомив Рогозін. На даний момент вже існує контракт на поставку для індійських військово-морських сил 6 фрегатів. “Всього 9 кораблів можуть бути побудовані для індійських ВМС”, – підкреслив віце-прем’єр. Він пояснив, що зараз контракти на додаткові три кораблі “знаходяться в процесі переговорів”.

Заступник голови уряду також повідомив, “оскільки індійська сторона задоволена якістю цього корабля, він дуже цікавий і озброєний ракетою спільного виробництва – проект “Брамос”, тому йдуть переговори”. Крім того, Рогозін поінформував главу кабінету, що також в Калінінграді будуються такі ж кораблі і для російських військово-морських сил. “Ми будуємо 6 кораблів для себе, такого ж класу, такого ж проекту”, – підкреслив заступник голови уряду.

У свою чергу, Дмитро Медведєв, говорячи про військово-технічне співробітництво із закордонними партнерами, зазначив, що “незважаючи на відомі складнощі у взаєминах з різними країнами, тим не менш у нас продовжується здача об’єктів”. Голова уряду нагадав, що 9 листопада в Калінінграді ВМС Індії був зданий черговий фрегат – це вже п’ятий корабель, який був побудований для Індії.

Джерело ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.