Новини світу. 5 листопада. Більше 90 дельфінів викинулися на береги двох маленьких островів, що лежать в Бассовій протоці між австралійським континентом і островом Тасманія.

Дельфін
Понад 90 дельфінів викинулися на береги

За повідомленнями рятувальних служб, імовірно в суботу ввечері стався викид 13 дельфінів-афалін на берег острова Кінга, а на наступний день на піщаний пляж розташованого зовсім поруч крихітного острова Новорічний викинулися відразу 80 дельфінів – афалін і гринд.

Австралійські рейнджери, яким допомагало багато добровольців, протягом усього недільного дня невтомно працювали над визволяння морських тварин, багатьох з яких довелося викопувати з прибережного піску. На жаль, незважаючи на всі зусилля людей, більше 70 дельфінів загинули.

За припущенням біологів, два масових викиди афалін і гринд на береги розташованих неподалік один від одного островів мають якусь загальну причину. Правда, ніхто не може її точно назвати. “Існує безліч теорій, що пояснюють ці події, але поки ми просто не знаємо, яка з них вірна”, – заявила сьогодні представник рятувальної служби Тасманії Шеллі Девісон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.