Новини політики. 7 листопада. Вибори-2012. Більше 200 людей і два кандидати в народні депутати – Геннадій Чекіта і Наталія Каптусарова – оголосили голодування у зв’язку з незгодою з результатами виборів в одномандатному окрузі № 134 в Одесі.

Одесити мають намір голодувати і в будівлі Малиновської райадміністрації Одеси

Як розповіла прес-секретар Чекіти Оксана Болянська, всі судові інстанції відмовили кандидату в нардепи в задоволенні вимоги в перерахунку голосів.

«У вівторок відбулося чергове засідання окружної виборчої комісії № 134, під час якого складався уточнений протокол за результатами виборів. На цьому засіданні Геннадій Леонідович знову вимагав перерахунку голосів, але комісія йому відмовила. Тому він і його прихильники оголосили голодування», – сказала Болянська.

За її словами, одесити мають намір голодувати і в будівлі Малиновської райадміністрації Одеси, де розташовується будівля окружного виборчкому № 134, та на вулиці перед нею.

«У нас є певний запас води, є намети. Також ми очікуємо, що нас підтримають і наші виборці, не згодні з тим, що у них відібрали право голосу», – додала Болянська. Свою участь в голодуванні підтвердила і Каптусарова.

Як повідомлялося, кандидат у народні депутати по одномандатному округу № 134 (Малиновський район Одеси) Чекіта оскаржив результати виборів в окрузі, згідно з якими на виборах переміг чинний народний депутат Сергій Гриневецький. На думку Чекіти, перемогу Гриневецькому принесли результати виборів у колоніях № 51 і № 74, де вони проходили з порушенням законодавства.

Згідно з даними, опублікованими на офіційному сайті Центральної виборчої комісії, за підсумками обробки 100% протоколів у 134-му окрузі, Гриневецький набрав 32,03% голосів виборців, випередивши свого опонента – самовисуванця Чекіту, який набрав 30,85% голосів.

В абсолютних цифрах розрив між кандидатами склав 896 голосів.

За матеріалами Фокус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.